Menu EN

S360MAG

12 September

Yıldız Holding Operasyonel Mükemmellik Lansmanı

Yıldız Holding 4 Eylül Perşembe günü operasyonel mükemmellik stratejisinin lansmanını yaptı. S360'ın Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Kerem Okumuş'un konuşmacı olarak katıldığı toplantıda büyük şirketler için kurumsal sürdürülebilirliğin günümüzdeki önemine değinildi.

Yıldız Holding'in sürdürülebilirlik hedefleri kapsamında çizilen yol haritasının da paylaşıldığı toplantıda, Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker ve CEO Mehmet Tütüncü Yıldız Holding'in sürdürülebilirlik girişiminin Türkiye'nin kalkınmasında oynadığı rolü ve taşıdığı önemi vurguladı.

Toplantıya konuk konuşmacı olarak katılan Kerem Okumuş, konuşmasında uluslararası planda öne çıkan çevre bilincine, toplum farkındalığına ve tüketici davranışlarına değindi, konuyla ilgili iyi uygulama örneklerine yer verdi. 

Lansmanda kurumsal sürdürülebilirliğin küresel şirketler için ne ifade ettiği; bu faaliyetlerin operasyonel verimlilik ve itibar üzerine olan etkilerinin altı çizildi. 

Lansmanın basına yansıyan başlıklarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

“Yıldız Holding, bünyesindeki tüm şirketlerde yürütülen operasyonel mükemmellik çalışmalarını daha da geliştirerek ‘Yıldız Mükemmellik Yolu’ adıyla tek bir çatı altında topladı” - Dünya Online

“Yıldız Holding'den "Mükemmellik” Açılımı" - Türkiye Gazetesi

“Yıldız Holding, mükemmelliği tek çatıda topladı.” - Hürses Gazetesi

PAYLAŞ: