Menu EN

S360MAG

23 September

Dünyanın Değer Yaratan En ‘İyi’ Şirketleri

B Corp topluluğu için çalışan B Lab, her yıl olduğu gibi 2015 yılı için de sertifikalı B Corp’ların pozitif etki yaratma hedefinde ilerlemelerini onurlandırmak için “Best for the World 2015” listesini açıkladı. Haas School of Business’ta düzenlenen etkinlikte paylaşılan “Best for the World 2015” listesi, B Etki Değerlendirmesini dolduran ve pozitif etki yaratan iş modelleriyle çalıştığı puanlanarak onaylanan B Corp’lar arasından toplamda en yüksek puanı alan %10’luk kesime giren şirketlerden oluşuyor. Şirketler genel puan da dahil olmak üzere ve beş farklı kategoride en yüksek puanı alanlar arasında seçiliyor. Bu kategoriler: “Toplum için En İyisi”, “Tüketiciler için En İyisi”, “Çevre için En İyisi”, “Çalışanlar için En İyisi”.
Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da S360 olarak yeniden “Toplum için En İyi Şirket” olarak ödüllendirilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Dünyanın en iyi şirketleri arasında yer aldığımız ve “Toplum İçin En İyisi” kategorisinde “Best for the World” olduğumuz sıralamaya ve kategorilerde listelenen B Corp’ların listesine linkten erişebilirsiniz.

Küresel B Corp hareketine Türkiye’de liderlik ediyor, sadece dünyanın en iyisi olmak için değil, dünya için en iyi olmak için çalışan şirketlerin sayısının daha da artmasını diliyoruz. B Corp topluluğunu daha yakından tanımak ve bu hareketin bir parçası olmak için www.bcorpturkey.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
 

PAYLAŞ: